Metsik loodus sinu kodus

Otse seina- või laekarkassile paigaldatavad punn-soon ühendusega vineerist paneelid

Vaata tooteid Või leia edasimüüja

Naturaalne puit

Valitud puudest naturaalne materjal, mis on istutatud, kasvatatud ja lõigatud jätkusuutlikult. Iga paneeli puidusüü muster on unikaalne.

Lihtne paigaldada

Tänu punn-soon ühendusele on paneelide paigaldamine lihtne, kiire ning minimaalset tolmu tekitav.

Optimaalne mõõt

Paneelide 600mm laius võimaldab neid vaevata paigaldada standardse sammuga karkassile.

Niiskuskindel

Vineeri spoonikihid on omavahel fikseeritud veekindla liimiga tagades paneelide vastupidavuse niiskusele.

Kerge hooldada

Hooldamiseks lihtsalt puhastada niiske ning seejärel kuiva lapiga. Puhastamisel mitte kasutada abrassiivseid vahendeid.

7+aastat toote
müügikogemust
50 000+ruutmeetrit müüdud
seinapaneele
4000+eriviimistlusega
seinapaneele

Mida meie kliendid räägivad

Merlyn Hermaküla

Tahtsime vahelduseks värvitud seintele ja tapeeditud seintele midagi teist – no näiteks puitu. Aga tavaline voodrilaud polnud päris see. Ja nii tuligi vineerist seinapaneel meie nn kodukontori tuppa ja tumehalliks värvitud seinana esikusse. Minu jaoks annab see sein tuppa soojust ja kindla peale on ta imeline sisustuselement. Ja paigaldada oli ilmselt ka lihtne. Ise ma ei paigaldanud, küll aga abikaasa :) ja mingit nurinat ma küll ei kuulnud. Ettevalmistus oli selline täppistöö aga siis juba klõps ja paigas.

Aira Tammemäe

Kasutasin küljeseinas vahaga viimistletud Breeze paneele. Viie aasta jooksul ei ole pidanud neid kordagi hooldama, lihtsalt vahel tõmban kuiva lapiga üle. Sisekujunduses selline ajatu element, mis ei tüüta ruumis ära, on piisavalt diskreetne. Esimestel aastatel avastasin aegajalt uusi mustreid, mis järk- järgult plaadil välja joonistusid. Tulevikus saan seina lihtsalt uuendada, näiteks valida toonitud õli vms viimistlusvahendi.

Kadri Rist

 Me valisime Wild Tile paneelid sellepärast, et kipsi ei soovinud oma kodus enam kasutada ning paneelid tundusid kõige mõistlikum variant. Ikkagi looduslik materjal ja kodu seinas või laes on parem kui värv või tapeet. Paneelide eelis on meie arvates selles, et tegemist on naturaalse puiduga ning see on oluliselt vastupidavam kui kipssein. Paigaldus oli iseenesest lihtne ja kiire, kuid meile sai saatuslikuks karkass, mis oli enne püsti pandud kui paneelid leidsime. Seega kulus meil materjali rohkem, sest karkass oli teise paigutusega. Meie kodus on kokku kaks erinevat paneeli (Storm ja Wave), millel on erinevad viimistlused ja me peame tõdema, et need kõik sobivad omavahel kokku ja loovad terviku. 

2 varianti

Wild Tile seinapaneelid ei vaja alusseina viimistlust ning on kiirelt ja mugavalt karkassile kinnitatavad (vt ka paigaldusvideot). Allpool näed valikut meie poolt pakutavast, kuid vajadusel saame teostada ka erilahendusi standardist erinevate mõõtude või -viimistluse näol.
Kõik küsimused on alati rohkem kui oodatud!

Mõõt:

Viimistlus:

Paigaldusmuster:

Hind:

43,67 €/m2
31,44 €/tk

Tutvu tootega

Teeme ka eritellimustöid

Lisaks standardviimistlusega paneelidele, mis on laos kohe saadaval, pakume võimalust valida viimistlusmaterjal ja toon ise. Selliselt on võimalik tagada tõesti unikaalne lahendus, mis on omane ainult sinu kodule. Eriviimistluse puhul peab arvestama ca 4-nädalase tellimisajaga.

* Kogusega alates 150 m2 on võimalik tellida ka erimõõdus paneele ning tellimusajaks on ca 6 nädalat.
* Eriviimistluse miinimumkogus on alates 10 m2

Vaata lähemalt

Tekkis küsimus? Vastame meeleldi!

Projektimüük

Siim taliaru
Müügispetsialist


+372 522 3105

Kiri on saadetud!
Kirja saatmine ebaõnnestus!